Zajęcia

dowiedz się więcej
o siłowni, o nas oraz o naszej pasji

Kettlebells

Treningi siłowo – kondycyjne w których naszą główną bronią są odważniki kulowe.

Zajęcia prowadzą certyfikowani instruktorzy STRONGFIRST, jednej z największych szkół siły na świecie. 

Treningi z użyciem kettlebells mogą być jedną z najbardziej efektywnych i skutecznych metod w budowaniu siły, zdrowego ciała oraz spalaniu kalorii.

Trening z kettlebell bardzo szybko zyskuje na popularności, niestety spora ilość trenerów oraz klubów nie wie jak uczyć ich poprawnie i efektywnie.

Siła i kondycja

Podczas treningów “Siła i kondycja” nasi doświadczeni trenerzy poprowadzą Cię przez trening całego ciała, który zawiera rozgrzewkę, część siłową, część kondycyjną oraz rozciąganie.

Treningi są tak zaprogramowane, aby pomóc Ci stać się silniejszym, spalić mnóstwo kalorii i wynieść Twoją kondycje na wyższy poziom. Naszą bronią są sztangi, kettle, hantle, sanki, piłki lekarskie i inne. 

Zachęcamy trenujących do mierzenia swoich postępów, trenowania ciężko, ale i mądrze. Najlepsze efekty osiągają Ci, którzy trenują 3 do 4 razy w tygodniu. Regularność to klucz do sukcesu.

Kalistenika

Trening siłowy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Podstawowym czynnikiem wpływającym na trudność wykonywanego ćwiczenia jest położenie ciała względem podłoża, które dobieramy w zależności od naszych możliwości. Zaczynając od podstaw (pompki, podciąganie się na drążku) przechodzimy do Muscle up, Human flag, Front lever czy podciągania na jednej ręce.

 

Wszystko zależy od Twojej ciężkiej pracy. Poznanie i opanowanie własnego ciała przekłada się na zdrowszy, silniejszy i bardziej wytrzymały organizm. Innymi korzyściami są wzmocnienie stawów i mięśni głębokich (core muscles). Aby ćwiczenia były efektywne, nasi trenerzy zadbają o  prawidłową technikę i optymalną częstotliwość wykonywania ćwiczeń.

Ninja kids

Ninja kids to treningi ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6-11 lat. Dzieciaki będą uczyć się podstawowych ćwiczeń takich, jak przysiady, pompki, podciąganie, skoki czy wspinanie.

 

Co ważniejsze, zauważysz, że Twoje dziecko uczy się również postępować zgodnie z wskazówkami trenera, słuchać, komunikować oraz współpracować z innymi.

 

Na każdym treningu Twoje dziecko będzie biegać, przewracać się, toczyć, rzucać, łapać, czołgać czy omijać przeszkody. Każdy trening to również różne formy gier i zabaw ruchowych.

 

 Chcemy stworzyć bezpieczne miejsce, gdzie dzieci mogą „wyszaleć” się pod czujnym okiem trenera.

Joga

Joga – to doskonałe antidotum na codzienny stres, przepracowanie, bóle karku i krzyża. Dzięki pozycjom, które przyjmuje się podczas treningu jogi (asanom) – rozluźnia się wiązadła kręgosłupa, masuje narządy jamy brzusznej oraz pobudza działanie wielu gruczołów, między innymi tych odpowiedzialnych za przemianą materii. 

Trening jogi wymaga koncentracji i ćwiczenia wysiłku mięśni z oddechem, buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, działa również kojąco na nerwy oraz wycisza umysł. Dodaje energii i siły w codziennym życiu. Każde zajęcia kończą się relaksem.

Fundamenty

Fundamenty to 2-miesięczny  cykl treningów, na których nauczymy Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń ze sztangą, kettlebells czy masą własnego ciała oraz wprowadzimy w świat treningów grupowych w Tytanie

 

Po zakończonym kursie, możesz bez problemów dołączyć do naszych stałych grup treningowych (Kettlebells, Siła i kondycja czy Kalistenika)

Fitness

BPU (Brzuch, Pośladki, Uda) – Zajęcia, których głównym celem jest rzeźbienie dolnych partii ciała a także poprawa siły, elastyczności i kształtu mięśni oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda.

 

Zumba – kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Jej choreografia łączy w sobie takie style, jak: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.

Trening personalny

Trening 1 na 1 z trenerem. Cała uwaga trenera skupiona na Tobie to najszybsza droga do realizacji własnych celów. W celu umówienia spotkania z trenerem zapraszamy do skorzystania z opcji “Darmowa konsultacja”.