Darmowa Konsultacja

dowiedz się więcej
o siłowni, o nas oraz o naszej pasji

ZAPLANUJ SWOJĄ WIZYTĘ

Czego możesz się spodziewać na swojej
pierwszej darmowej konsultacji?

Twoim pierwszym krokiem w celu zaczęcia treningów jest zaplanowanie darmowej konsultacji. Wiemy, że dołączenie do siłowni i pierwsze treningi mogą być dużą i czasami ciężką decyzją, dlatego chcemy, żebyś miał możliwość zobaczenia czy TYTAN jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Podczas Twojej konsultacji, jeden z naszych trenerów, zapyta o Twoją historię zdrowotną oraz konkretne cele, żebyśmy wiedzieli dokładnie co Chcesz osiągnąć dołączając do Siłowni Tytan. Pomoże nam to dobrać odpowiedni rodzaj treningu (Siłownia we własnym zakresie, treningi grupowe lub personalne) dla Ciebie oraz utrzymać Twoją motywację na odpowiednim poziomie. 

Dodatkowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, oprowadzimy Cię po naszym obiekcie oraz opowiemy jak wyglądają treningi prowadzone przez  naszych trenerów.

Wszystko to otrzymasz za darmo, bez żadnych zobowiązań. Chcemy Tobie pokazać na czym nam zależy i jak to robimy oraz pomóc Ci w podjęciu dobrej decyzji. Nie ma lepszego sposobu na to, niż spotkać się na żywo!

Zaplanuj około 30min na tą konsultację. Wypełnij poniższy formularz z dniami i godzinami, które najlepiej Ci pasują, a my odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!